Novinky


Je jí pětadvacet let, končí studium právnické fakulty a pracuje jako lektorka angličtiny. A ráda pózuje před objektivem fotoaparátu. Seznamte se s červencovou iGirl Monikou Bagarovou.

Přirozenost a jiskra v oku. Dubnová iGirl Denisa rozsvítila pražské Havlíčkovy sady. Dvaadvacetiletá studentka speciální pedagogiky sama fotí, ale velmi jí to sluší i před objektivem.

Krásná, vždy usměvavá, bezprostřední. Aneta Falcová z Plzně se stala nejen Miss léta roku 2014, ale dosáhla i na iGirl letošního března.

Blondýnka na barovém pultu, vysoké podpatky, náramky a rozpuštěné vlasy. Podívejte se, jak jsme pro vás fotili březnovou iGirl Anetu Falcovou.

Ve čtvrtek 26.2. od 10:00 probíhá souhrnný casting na více zakázek.


Mají vnady a dobře vědí, jak je ukázat, jak je prodat. Krásné české modelky, které se účastní projektu iGirl, v němž mladí ajťáci z jedné neziskovky chtějí přitáhnout vrstevníky ke studiu technických oborů hodně netradičním způsobem, se spojily s krásnými auty a nafotily opravdu žhavé fotky. Není divu, že po nich zdaleka už nešílejí jen Češi!

Na extra.cz už ví co muži chtějí! Hluboký výstřih i uhrančivý pohled. Nová iGIRL musí splňovat vše! A opravdu splňuje, co na ni říkáte?

Díky velkému úspěchu soutěže Miss Motocykl 2014 se v rámci 19. ročníku mezinárodního veletru motocyklů, čtyřkolek a příslušenství pořádá již druhý ročník soutěže a to Miss Motocykl 2015. Soutěž a finále soutěže se koná v sobotu 7.3.2015 v Praze.

Přes 300 dívek se minulý rok na jaře přihlásilo a chtělo se stát iGirl roku. Další dívky postupovaly napřímo jako vítězky soutěží Miss. Nakonec se jako iGirl měsíce objevily i  finalistky České  Miss Tereza Zunová, Zuzana Juráčková i letošní finalistka Nikol Švanterová. nebo slovenská Playmate roku Andrea Járová, která nyní žije a působí v Miami.

Kdo se stane historicky první iGirl roku? Celkem 14 krásných dívek bude bojovat o korunku té nejkrásnější.
Strana 1 z 4