Uzavřený casting 26.2.2015

Ve čtvrtek 26.2. od 10:00 probíhá souhrnný casting na více zakázek.

Casting je uzavřený, účast je možný pouze pro případ, že modelka byla na casting pozvána.

Modelka dorazí nalíčená, učesaná, v přiléhavém oblečení, v kterém je dobře vidět postava. V případě, že postoupíte do druhého kola, budete také fotit v plavkách nebo v jednoduchém např. černém prádle a ve vysokých lodičkách. Toto oblečení si vezměte sebou. S vybranými dívkami budou provedeny rozhovory.

Adresa

Centrála Mironet (více po kliknutí)
V háji 10, Praha 7 – Holešovice
Možnost parkování v areálu
Tram. zastávka Maniny - tram. 1,12,25 z metra Palmovka nebo Vltavská. 


Kontakty
Klára Jožáková - tel. 736 436 976

Časový harmonogram

10:00-11:00 registrace nahlášených dívek v přízemí na prodejně a nafocení tváře a postavy dívky v oblečení, rozhovory v prvním patře nad fotografiemi dívky (book sebou nebo ukázání fotografií na internetu). Poté dívky počkají na vyhlášení výsledků, tzn. které z dívek postupují do druhého kola

13:30 - vyhlášení výsledků prvního kola, dívky postupující do druhého kola ihned po vyhlášení přechází do ateliéru, kde proběhne rozhovor do kamery, focení v plavkách a další kolo rozhovoru. Nafocené a natočené materiály s dívkami, které postoupily do druhého kola, budou předloženy klientovi.

16:00 – 17:00 - předpokládané ukončení druhého kola castingu.

 

Jednotlivé zakázky

1. Komerční zakázka 

Komerční zakázka se týká tváře šperkařské společnosti, která vystupuje jako dívka žádaná o ruku, dívka obdarovaná na Valentýna apod. Očekává se, že dívka bude vedle samotné reklamy vystupovat v rámci PR aktivit šperkařské společnosti, tzn. bude podávat rozhovory médiím po focení apod. Zakázka na čtyři dny focení/natáčení.

Výši odměny vám bude sdělena osobně a je v řádu desítek tisíc Kč.

2. Výběr nové dívky iGIRL

Focení dívek magazíny pro společenské magazíny v ČR a zahraničí v glamour stylu – plavky/prádlo. V české republice serie vychází na xman.idnes.cz a v magazínu Autosport&Tuning, kde fotografie dohledáte. Z povahy soutěže iGirl jsou foceny špičkové zkušené modelky i začínající dívky z ČR i SR. Tento rok budeme fotit bez aut.

Výše odměny je 3.000Kč.

3. Výběr finalistek Miss motocykl 

Na výstavě Motocykl 2015 proběhne druhý ročník Miss motocykl v sobotu 7.3.2014. Účast na Miss motocykl není honorovaná, hlavní výhrou je korunka, šerpa, mobilní telefon a focení jako další iGirl měsíce.

 

Každá dívka, nám na castingu prostřednictvím dotazníku vzdělí o jakou ze zakázek má zájem.